خدمات تخصصی طراحی تا چاپ هنرکده گرافیک

دنیای بزرگ تبلیغات مشحون از ابهامات ، سوالات ، پیچیدگیها و بعضا” مفاهیمی است كه گاهی اوقات به علت وارداتی بودن ، گاهی به علت كمبود اطلاعات ودانش تبلیغات نزد دست اندركاران وظاهرا” حرفه ای هایی كه تازه به این وادی پای نهاده اند و بلاخره زمانی هم متاسفانه به علت عدم شناخت و درك صحیح مفاهیم علمی نزد قدیمی تر ها و آنهایی كه سالهاست در حوزه تبلیغات و روابط عمومی فعالیت می كنند . ناشی می شود . تبلیغات بازرگانی (Adertising) رشته ای تخصصی از علوم انسانی در شاخه بازرگانی و با تاكید برارتباطات اجتماعی وانسانی است . اما بدون توجه به مفاهیم مدیریت استراتژیك و قطع نظر متدولوژی های آن نمی تواند برنامه ریزی و اجرا شود . درحقیقت ، تبلیغات یك فعالیت استراتژیك است كه می تواند یك بنگاه اقتصادی را به بعضی از اهداف بازاریابی خود برساند . بدنه اصلی و بزرگتر بحث ، بازاریابی (Marketing) است كه چهار مقوله اصلی كالا یا خدمات ( Product) . روشهای توزیع (Place Distribution) ، روشهای قیمت گذاری (Pricing) و روشهای تبلیغات و اطلاع رسانی (Promotion) را مورد بررسی قرار میدهد وهدف از آن تولید كالا یا عرضه خدمتی است كه قیمت و كیفیت ومشخصات آن مناسب و مورد قبول مشتریان احتمالی بوده ، نیازهای آشكار و پنهان آنان را برآورده ساخته و برای بنگاه اقتصادی نیز رضایت مشتری ، شهرت ، سود وفروش بیشتر را به ارمغان می آورد

سرعت، کیفیت، همواره سرلوحه کار ما در انجام این امر مهم بوده است

گروه طراحی

شامل گرافیست های مطرح و مجرب عضو انجمن صنفی طراحان گرافیک ایران و مسلط به نرم افزارهای روز گرافیک می باشد و می توانند در اسرع وقت طراحی های  شما را طبق سلیقه شما و به بهترین نحو انجام دهند.

طراحی سایت، آرم، لوگو، پوستر و بروشور، لیبل و بسته بندی، اوراق اداری، مجله و

گروه چاپ

با گرد آوری ماشین آلات پیشرفته و با استفاده از مرکبهای  متناسب با کاغذهای مختلف در صدد است با کم ترین زمان بروشور، مجله، کاتالوگ و اوراق اداری شما را چاپ نماید، تجربه ۱۵ ساله کار با مشتریان متفاوت و سختگیر، ما را با تجربه تر کرده است تا بتوانیم همچنان خدمتگزار شما باشیم.

گروه صحافی مرکز تکنولوژی چاپ

با گردآوری ماشین آلات مجهز صحافی و نفرات برتر این رشته مهم در چاپ  و صحافی توانسته است مجموعه ای از بهترینها را فراهم آورد.